REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2022/2023

Uwaga Ósmoklasiści

Prosimy o zapoznanie się z nowymi zasadami rekrutacji do szkół w Zespole Szkół Nr 3 w Wiskitkach oraz harmonogramem działań absolwentów szkół podstawowych w tym zakresie.

Nowe terminy postępowania rekrutacyjnego, w tym także terminy składania dokumentów można pobrać poprzez odnośniki znajdujące się poniżej tekstu.

Od 16 maja 2022 r. do 20 czerwca 2022 r. do godz. 15.00 - składanie wniosków o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym. W rekrutacji elektronicznej – logowanie do systemu i składanie podań do sekretariatu szkoły przez kandydatów.

Dokumenty dla kandydatów:

Terminarz rekrutacji