Targi nadarzyn inf 24q

Uczniowie klas III i IV technikum informatycznego Zespołu Szkół w Wiskitkach, pod opieką wychowawców: Katarzyny Olszewskiej i Bogusława Nietrzebki, uczestniczyli w targach eTrade Show w Ptak Warsaw Expo. Targi odbywały się w dniach 13 - 15 lutego bieżącego roku.

W ogromnej hali Ptak Expo można było obejrzeć stoiska firm oferujących głównie usługi e-commerce oraz obsługę informatyczno medialną przedsiębiorstw, które dopiero wchodzą na ogromny rynek handlu i usług internetowych. Według wielu wystawców ten rynek jeszcze przez dłuższy czas będzie rozwijającą się gałęzią polskiej gospodarki.Warto zatem uważnie śledzić działalność przedsiębiorców z tej branży.

Uczniowie aktywnie i z zainteresowaniem przyglądali się ofercie wystawców, każdy znalazł coś ciekawego dla siebie. 😀