1 marca obchodziliśmy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Uczniowie z klasy 4 TI Zespołu Szkół nr 3 w Wiskitkach pod opieką wychowawcy Bogusława Nietrzebki reprezentowali naszą szkołę w konkursie wiedzy o Żołnierzach Wyklętych. Konkurs pod patronatem Macieja Małeckiego, posła na Sejm RP oraz Krzysztofa Dziwisza, Starosty Powiatu Żyrardowskiego został zorganizowany przez Muzeum Mazowsza Zachodniego w Żyrardowie.

wyklęci 03.2024q

Naszą szkołę godnie reprezentowali: Michał Żochowski, Szymon Bujnowski i Miłosz Ciesielski. Po części pierwszej – pisemnej Michał Żochowski i Szymon Bujnowski przeszli do drugiego, ustnego etapu konkursu i ostatecznie zdobyli wyróżnienia. Miłosz Ciesielski otrzymał dyplom za uczestnictwo w konkursie.

Gratulacje dla zwycięzców, wyróżnionych i uczestników!