429630572 1053874249016354 2057743862820259569 nq

Sukces klasy o profilu mediacyjno-prawnym - duże zainteresowanie kadydatów oraz widoczne zaangażowanie uczniów klasy pierwszej w zakresie zgłębiania zagadnień prawno-społecznych - przekonał nas, że jest to dobry kierunek rozwoju.

W przyszłym roku szkolnym Liceum Ogólnokształcące w Wiskitkach zaprasza zatem do nauki w klasie o profilu europejsko-mediacyjno-prawnym, gdzie na poziomie rozszerzonym będą realizowane język angielski oraz wiedza o społeczeństwie.

Uczniowie decydujący się na wybór tego profilu mają możliwość realizowania zajęć dodatkowych z zakresu mediacji i elementów prawa lub dziennikarstwa i copywritingu, co otwiera wiele możliwości rozwoju i znalezienia interesującej pracy zgodnej z zainteresowaniami i osobistymi predyspozycjami.

W naszym technikum natomiast absolwenci klas ósmych mogą od września podjąć naukę na kierunkach: technik informatyk z rozszerzoną matematyką, technik grafiki i poligrafii cyfrowej z rozszerzonym językiem angielskim lub technik reklamy również z rozszerzeniem w zakresie języka angielskiego.

Nauka w jednym z tych nieustannie rozwijających się zawodów, przebiegająca pod okiem praktyków oraz możliwość uczestniczenia w wielu projektach doskonalących umiejętności zawodowe - w tym praktykach zagranicznych w ramach programu Erasmus+ - to dobra perspektywa na satysfakcjonującą pracę w przyszłości.

Zasady i harmonogram rekrutacji